Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1833
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10252
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2054 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Amaç ve İlkelerimiz

turkmeclisi.org sitesi; Türk-İslam kültürünü geliştirmek ve Türk-İslam medeniyetini asrımıza kazandırmak için lider ve öncü bir TÜRKİYE'yi ve TÜRK DÜNYASI'nı hedefler. Bu hedef için:

  1. Ülke bütünlüğünü korumayı, ülke bütünlüğü çerçevesinde birlikte yaşama şuurunu geliştirmeyi,
  2. Milli şuuru geliştirmeyi ve milli fikirleri yaymayı,
  3. Türk dünyası ile yakın ilişki ve işbirliğini sağlamayı,
  4. Emperyalizmin sömürü araçlarına kapalı, millete dayalı gerçek bir demokrasi kurmayı,

amaçlayan bir platform oluşturma, bu amaçları benimseyen öncüleri ve kadroları ortaya çıkarma gayesi taşır.

Aynı endişeleri paylaşanlar, milli ve ulusal çizgide olanlar; öncelikle siyasi tercihlerini ve önyargılarını bir kenara koymalı ve bir araya gelme başarısını göstermelidirler. turkmeclisi.org sitesi, bu noktada bir görevi yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Gelin, bu sitede buluşalım. Bu sitede lider, başkan herhangi bir hierarşik yapı yoktur. Bu site düşünen, yazan, konuşan, Bayrak-Millet-Devlet ve Milli Kültür konularında hassas olan, büyük hedefleri olan, güçlü bir Türkiye’yi özleyen herkesin sitesidir. Daha geniş ve daha kucaklayıcı bir ufuk için birden çok organizasyonda olabilirsek, yarınlara daha güçlü girebiliriz. Yarınlara bugünden hazırlanabilmeliyiz.

 

·        Yukarıda sayılan ilke ve esasları kabul eden ve benimseyen herkes bu siteye üye olabilir, görüş bildirebilir, konuları tartışabilir.

·        Websitesinde, panel masasında tartışmaya katılanlar, görüş bildirenler; insan hak ve hukukuna, milletimizin genel ahlak anlayışına ve kanunlara ters düşen bir üslup kullanamazlar. Sitenin ilkelerine ters düşen fikirler elden geldiğince filtre edilir. Fikir ve beyanların bütün sorumluluğu sahibine aittir.Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.