Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1825
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 9129
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 755
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2020 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Görüş bildirebileceğiniz Ana Kategoriler
Anayasal Düzen (141) | Dış Politika (1785) | Ekonomi (201) | Eğitim (78) | Devlet Kurumlarımız ve Memurlar (50) | Adalet (70) | Milli Kültür (324) | Gençlik (23) | Siyasi Partiler ve Siyasetciler (660) | Tarım (137) | Sanayi (12) | Serbest Meslek Mensupları (5) | Meslek Kuruluşları (2) | Basın ve Televizyon (15) | Din (952) | Yurt Dışındaki Vatandaşlarımız (53) | Bilim ve Teknoloji (12) | Milli Güvenlik (510) | Türk Dünyası (769) | Şiir (57) | Sağlık (159) | Diğer (3114) |

Görüş bildirebileceğiniz Dış Politika konuları
Irak`ın kuzeyinde yapılan sınır ötesi harekat ne olmalıdır? (4)
Barzani mi daha tehlikeli PKK mı? (14)
Avrupa Birliği ile olan ilişkilerimiz nasıl olmalıdır? (167)
ABD ve İsrail ile ilişkilerimiz nasıl olmalıdır? (215)
Türk Dünyasıyla ilişkilerimiz yeterli mi ?hedef ne olmalıdır? (5)
Beşli Shangay örgütü ile ilişki kurmalı mıyız? (60)
Dış politika ile ilgili diğer konular (1320)


Dış Politika - ABD ve İsrail ile ilişkilerimiz nasıl olmalıdır? konusu hakkında görüşler
Ömür ÇELİKDÖNMEZ - (Ziyaretci) 8.1.2021 12:18:19

Joe Biden, Beyaz Saray`a giremeyecek! Trump’la yola devam!

Trump çok zengin birisi. Amerikalı orta sınıf ve işçi kesiminin umudu.

Trump, zenginler kulübünden yetiştiği için, Amerikan halkını sömüren sülükleri çok iyi tanıyor. Rahmetli Ahmet Ertegün yaşıyor olsaydı, Trump’a verdiği emekler boşa gitmediği için gurur duyardı.

Türkiye`de medyanın hali içler acısı. ABD Kongre binasındaki protestoları değerlendiren Soros beslemesi, Kraliçe’den icazetli, küreselci kartellerin sivil sözcüleri, gerçeklik adına dişe dokunur bir kelâm etmiyorlar.

İşleri güçleri, kamuoyunu hatalı bilgilendirerek, yanlış yönlendirmek.

Tam bir algı operasyonu.

Çünkü bunların akıl pusulası, Londra`daki jambon tüccarı Felemenk krallar anısını yaşatan “Fuckingham” pardon Buckingham Sarayı’nı gösteriyor.

TV kanallarına çıkan sözde uluslararası ilişkiler uzmanları ki bazıları emekli asker, Washington DC`de yaşanan olayların perde arkasını anlamaktan çok uzak bir profil çiziyorlar.

Yaptıkları her şey İngiliz Milletler Topluluğu’na toz kondurmamak.

Küresel ahtapotun Türkiye uzantıları bunlar. İsimlerinin önündeki akademik, askeri, diplomatik unvanlar sizleri kandırmasın. Türk ariflerinin dediği gibi; okumuş cahiller.

Söylediklerine bakılırsa ABD demokrasisi yara almış!.. Trump delinin biriymiş. Şimdiye kadar 30 bin yalan söylemiş, halkın gözünden düşmüş vs.Joe Biden`in seçim ofisi ne derse bunlar “Jamaika papağanı” gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar.

Neymiş efendim, Trump`ın en kısa yoldan, anayasaya ek 25`inci madde uyarınca görevden alınması gerekiyormuş.

Madem bu kadar uzmanlar, yetkinler, derin kulaklar o halde neden Kongre’de yaşananları öngöremediler?

Kongre baskını “Darbe girişimi” değil halk ayaklanmasıdır!

“Darbe girişimi” dedikleri, iki yüz yıldır sömürülen Amerikan halkının özgürlük yürüyüşünden başka bir şey değil.

Bir başka husus da Trump, Kongre baskını ile şeytani odakların kutsal tapınağa dönüştürmek istedikleri Kongre binasının karizmasını yerle bir etti.

Amerikan halkı için “ikonik” değerin, Beyaz Saray olduğunu gösterdi.

Çünkü o bir “Yellow Wolf”.

Gösteriye katılanların arasında yer alan eski ordu çalışanlarının olması, Amerika için canını verenlerin, küresel emperyalizmle hesaplaşma yemini ettiklerini göstermez mi?Onların amacı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak totaliter bir tek dünya devleti kurmayı planlayan, “New World Order”/ Yeni Dünya Düzeni’ne baş kaldırmak.Çünkü onlar, Şeytan`a tapan pedofili küreselcilerin yeni dünya düzenine ve onların yürüyen ölü bedeni zombi, Joe Biden`e karşılar.

Trump’ın yol haritası; önce Olağanüstü Hâl (OHAL) ilan edilecek, küreselci kraliyetçiler, FISA “Askeri Mahkemeleri”nde yargılanacak!

Küresel medyanın gazeteleri ne yazarsa yazsın, televizyon ekranları ne gösterirse göstersin inanmayın; önce 10 Ocak, sonra 20 Ocak tarihini bekleyin.

Neden mi?

Çünkü Anayasada resmi başkan değişimi için anılmış tek tarih, “20 Ocak günü, saat öğle 12:00”

ABD Kongresi, yeni başkanı resmi olarak onaylamak için toplanırken, iki milyon civarında Trump destekçisinin, başkent Washington DC’de “Çalmayı Durdur” mitinginde bir araya gelmesi, halkın Trump’ın yanında durduğunu göstermez mi?Sadece halk değil, Trump’ın yanında olan.

Savunma İstihbarat Teşkilatı (DİA) ile Pentagon, Trump`ı küreselci sermayeye karşı yalnız bırakmıyor.

Süreç işliyor…

Trump ve Pentagon; Central Intelligence Agency “CIA” / `Merkezî İstihbarat TEŞKİLATI, Federal Bureau of Investigation “FBI” /Federal Soruşturma Bürosu ile National Security Agency “NSA”/Ulusal Güvenlik Dairesi’nin oluşturduğu üçlü yapıya karşı mücadele ediyor.

Bu hiç de kolay bir savaş değil.

Çünkü ABD karşıtı Avrupa Birliği, NATO bu üç harfli konsorsiyumu destekliyor. Amerikan halkının alın teri, bu küresel güçlere peşkeş çekiliyor.

Bu süreçte, ABD Ordusu, Ulusal Muhafızlar Olağanüstü Hâl için hazır.

OHAL sonrasında çoğunluğu kongre üyesi olan siyasilerden ve senatörlerden oluşan 40-45 kişilik bir grubun ya hapse girmesi ya da istifa edip, devlet için çalışması teklifi götürülecek.

ABD Başkanı’nın görevlendirme yetkisine sahip olduğu, “Foreign Intelligence Surveillance Act” kısa adı ile “FISA”, "Askeri Mahkemeleri" devreye girecek.

Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Mahkemesi “Supreme Court of the United States” (SCOTUS) yargıçlarının örtbas ettikleri, sümenaltı ettikleri davalar, “FISA”/ Askeri Mahkemelerde görülecek.

Açılacak davaların dosyaları çoktan hazır.

Vatan hainliğinde sıra ve sınır tanımayan üst düzey isimler, siyasiler, yabancı ülke devletleri ile (Almanya Çin, İran, İtalya, İngiltere, Vatikan) casusluk bağlamında irtibat kurdukları için vatana ihanetten yargılanacaklar.

Kim ki kalkar, İngiltere`nin Washington eski Büyükelçisi Kim Darroch gibi , ABD’nin Kongre binasında meydana gelen olayların ardından artık “demokrasinin parlayan feneri” olmadığını söylerse bilin ki Londra bankerlerinden yağlı bir kemik kapma hayalindeki kucak köpekleridir.

.

Ömür Çelikdönmez, dikGAZETE.com

Twitter`da bizi takip edin: @oc32oc39 , @dikgazete

Seçilmiş Kaynakça

https://www.dikgazete.com/trump-abdde-sikiyonetim-ilan-edecek-kureselci-kraliyetciler-askeri-mahkemelerde-yargilanacak-makale,3104.html

https://tr.sputniknews.com/us-elections-2020/202101071043536195-eski-ingiliz-buyukelci-abd-artik-demokrasinin-parlayan-feneri-degil/


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.