Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtlı toplam kullanıcı: 1798
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayısı: 8222
Açılan toplam Tartışma konusu sayısı: 233
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayısı: 752
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2001 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Görüş bildirebileceğiniz Ana Kategoriler
Anayasal Düzen (137) | Dış Politika (1537) | Ekonomi (182) | Eğitim (70) | Devlet Kurumlarımız ve Memurlar (42) | Adalet (64) | Milli Kültür (258) | Gençlik (23) | Siyasi Partiler ve Siyasetciler (593) | Tarım (137) | Sanayi (12) | Serbest Meslek Mensupları (5) | Meslek Kuruluşları (2) | Basın ve Televizyon (13) | Din (861) | Yurt Dışındaki Vatandaşlarımız (53) | Bilim ve Teknoloji (12) | Milli Güvenlik (430) | Türk Dünyası (708) | Şiir (47) | Sağlık (101) | Diğer (2935) |

Görüş bildirebileceğiniz Sağlık konuları
Sağlık ile ilgili görüşleriniz (101)


Sağlık - Sağlık ile ilgili görüşleriniz konusu hakkında görüşler
Düzenleme:Ahmet Apa - (Ziyaretci) 16.5.2018 18:16:42

KENEVİR VE KANSER YAZI SERİSİ -1-

KENEVİR VE KANSER YAZI SERİSİ -1-

Amerikan hükümeti 1974 den beri kenevir bitkisinin kanseri tedavi ettiğini biliyordu. Rıchard Nixon (37. ABD Başkanı) kendi açtığı uyuşturucu savaşı için 1972 yılında büyük bir bütçe istedi. Eğer kenevirin sigara gibi akciğer kanserine sebep olduğunu ispatlarsa ihtiyacı olan desteği alabileceğini düşündü. Bu niyetle THC`nin (kenevir bitkisinde bulunan bir madde) insan vücuduna yaptığı etkileri araştırması için Virginia tıp kolejine 2 yıllık bir süre verdi. Araştırma 1974 yılında tamamlandı. Ama sonuçlar hiçte beklediği gibi değildi&8230;

2 yıllık bu araştırma sonucunda anlaşıldı ki THC yüksek yoğunlaştırılmış halde yendiğinde(kenevir yağı yemek gibi) vücuttaki sağlıklı hücreleri güçlendirip yenilerken aynı zamanda değişmiş hücrelere saldırıyor. Kanser için mükemmel tedavi bulunmuştu!. Birçok değişik kanser çeşidinin tüm evrelerinde hızlı ve etkili bir şekilde etki ediyor. (vücudunuzu kötüleştiren ve 5 hastadan 1 ini öldüren kemoterapinin aksine. Sadece bu değil, her çeşit tümörü küçülttüğü gibi MRSA gibi hastalıklarla da savaşmakta.)

Rıchard Nixon araştırma sonuçlarını gördüğünde tepesi attı. Tüm araştırma sonuçlarını çöpe attı ve çalışmaları gizledi. Başkan Gerald Ford (Nixon`dan sonra gelen 38. ABD Başkanı) tüm yerel kenevir araştırmalarına son verdi ve sadece başlıca büyük ilaç firmalarına THC`nin yapay olarak üretilmesi adına özel araştırma izni verdi.

Bizler bilgi edinme özgürlüğü taraftarları sayesinde sadece birkaç yıl önce bu araştırmalar ve sonuçlarından haberdar olduk. Hükumet bir çok sebepten dolayı şimdiye kadar bizlere hep yalan söyledi. En büyük sebeplerinden biri ilaç firmaları. Hepsi Kenevirin kanseri tedavi ettiğinin farkında ve bu bilgiyi saklamak için milyarlarca dolar harcıyorlar. Aynı zamanda kanser ilaçları ve araştırmalarından trilyonlarca para kazanıyorlar.

İlaç firmaları şu anda bu konu hakkında büyük bir karşıt görüş ile karşı karşıyalar. Kanser hastaları ve yakınları kemoterapi ve ilaç ücretlerini karşılamak için tüm hayatları boyunca biriktirdikleri paraları harcıyorlar ve hatta bu yolda evlerini ve birikimlerini satıyorlar. Pek çok örnek var ki bu kadar harcama yapmalarına rağmen sevdiklerini kaybediyorlar. İnsanlar hükumetin 40 yıldan fazladır yalan söylediğini ve bunca hayatın ilaç firmalarının para kazanma hırsı yüzünden yok olduğunu öğrendikleri anda ne tepki verecekleri aşikardır. Lütfen bu konuda açıkgözlü olun. Buna inanmanın zor olduğunu biliyorum ve size yemin ediyorum ki bu dediklerim doğru. Eğer daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız google`a ``kenevir kanseri tedavi ediyor´´ yazın. Binlerce bilimsel araştırma ve doküman olduğunu gözlerinizle göreceksiniz. Ben ``run from the cure´´ filmi ile araştırmama başladım. Benim favorilerimden biridir.

Açık olmak gerekirse bu bilgiyi paylaştığım için birçok kişi bana saldırıyor. Kenevir tüttürmek (esrar içmek) kanseri tedavi etmiyor ama bu bitkiden elde edilen yağı kullanmak tedavi ediyor. Bu konu hakkında şüphesi olan bir çok insan var. Ben ısrarla bu konuyu araştırmanızı öneriyorum. KENEVİR KANSERİ TEDAVİ EDiYOR ve bu sadece bir söylenti yada bir internet efsanesi değil. Bu tamamıyla gerçek. Bu tedaviyi deneyip iyileşen birçok hastayı ben bizzat biliyorum. Ne dediğimi anlıyorsunuz değil mi? Eğer hala inanmıyorsanız aşağıdaki linklerden araştırmaya başlayabilirsiniz.

Kenevir kanseri tedavi ediyor ve hükümet bunu biliyor
http://themindunleashed.com/2013/07/cannabis-cures-cancer-and-government.html

Kenevirin kanseri iyileştirdiğini kanıtlayan 34 Medical inceleme http://themindunleashed.com/2013/12/34-medical-studies-proving-cannabis-cures-cancer.html

Bir moleküler biyolojist THC`nin kanseri nasıl tamamen yok ettiğini açıklıyor
http://themindunleashed.com/2014/04/molecular-biologist-explains-thc-completely-kills-cancer.html

Kemoterapi yerine kenevir yağı yapmak için tarif.
http://themindunleashed.com/2014/05/recipe-make-cannabis-oil-chemo-alternative.html

Çeviri: Yasin KANBUR
Düzenleme: Ahmet APA
Yazının orijinal İngilizce kaynağı : https://goo.gl/ea6Xeu

Not: Kaynak yazı altındaki yorumlarda yüzlerce kişi yazıda anlatılanların gerçek olduğunu ve kanserden nasıl kurtulduklarını anlatmışlar.Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.