Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtlı toplam kullanıcı: 1777
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayısı: 7931
Açılan toplam Tartışma konusu sayısı: 233
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayısı: 752
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 1998 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Görüş bildirebileceğiniz Ana Kategoriler
Anayasal Düzen (136) | Dış Politika (1446) | Ekonomi (173) | Eğitim (69) | Devlet Kurumlarımız ve Memurlar (37) | Adalet (64) | Milli Kültür (246) | Gençlik (23) | Siyasi Partiler ve Siyasetciler (555) | Tarım (137) | Sanayi (12) | Serbest Meslek Mensupları (5) | Meslek Kuruluşları (2) | Basın ve Televizyon (13) | Din (846) | Yurt Dışındaki Vatandaşlarımız (53) | Bilim ve Teknoloji (12) | Milli Güvenlik (398) | Türk Dünyası (683) | Şiir (45) | Sağlık (98) | Diğer (2878) |

Görüş bildirebileceğiniz Siyasi Partiler ve Siyasetciler konuları
Siyasetçiler nasıl olmalıdır? (42)
Siyasi Partilerimiz nasıl olmalıdır? (26)
Siyasi partiler ve siyasetçiler ile ilgil diğer konular (487)


Siyasi Partiler ve Siyasetciler - Siyasi partiler ve siyasetçiler ile ilgil diğer konular konusu hakkında görüşler
Mehmet KOÇAK - (Ziyaretci) 9.6.2018 19:34:03

O, Türkiye`yi asla temsil edemez..

O, Türkiye`yi asla temsil edemez..
09 Haziran 2018 Cumartesi

CHP adayı İnce, en yüksek perdeden atıp tutuyor, önüne gelene çatıyor, meydan okuyor.
Zembereği boşalan saat misali kontrolsüz ve de dengesiz çıkışları var.
Devlet adamlığı ciddiyetinden yoksun, ülke ve milletimizi temsil gücüne sahip olmadığı her geçen gün daha net görülmektedir.
CHP`nin adayı İnce, toplum kurallarına ters, kaba, antipatik, itici ve sinir bozucu davranışları tek kelimeyle ruh sağlığına bağlı bir klinik vakadır.
Son zamanlarda siyasi rakipleri bir yana, şanlı ordumuzun şerefli mensuplarına yönelik seviyesiz itham ve suçlamalarda bulunuyor.
2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel Paşa için ``Senin apoletlerini sökmezsem ben de Muharrem İnce değilim´´ diyen İnce, bu sefer haddini gerçekten çok aştı.
``Hiç kimseden korkmuyorum, ben söyler ve yaparım´´ gibi kaba tavırlar içinde Paşa`mıza yönelik tehditlerini gittiği her meydanda tekrarlaması ise sabır sınırlarını zorlayan bir ahlaksızlıktır.
DEMİRTAŞ`A ZİYARET PAŞA`YA HAKARET
HDP eski eş başkanı Demirtaş, terör örgütü PKK`nın sözcülüğünü yapan, Kandil`in emrinde bir kukladır.
Devlete meydan okuyan Demirtaş`ın çağrılarıyla cinayetler işlendi ve sokaklar kana bulandı. Bu kişinin aday gösterilmesi kadar o terörist yandaşının cezaevinde ziyaret edilmesi ise daha büyük bir skandaldır.
CHP adayı İnce`nin Demirtaş`ı cezaevinde ziyareti, teröre ve teröristlere destek anlamındadır.
Kandil`den talimatlar alan bu terör yandaşı Demirtaş`ı ziyaret ederek ona ``seni buradan ben kurtaracağım´´ diyen İnce`nin Afrin operasyonunun kahramanı Paşa`mızı hedef alması ise yoruma muhtaçtır.
Bu ziyaret ve Paşamıza yönelik tehditler, ``Şanlı ordumuzun Afrin operasyonunda zafer elde etmesi CHP yönetimini ve İnce`yi rahatsız mı etti?´´ sorusunu akla getirmektedir.
Çünkü, ne zaman bölücü terör örgütüne yönelik bir operasyon başlatılsa CHP`den sert karşı açıklamalar yapıldı, yapılıyor.
Son günlerde Kandil`e yönelik operasyonlar için CHP benzer bir tavır içindedir.
Ayrıca, CHP`nin seçim bildirgesinde ülkemizin ve milletimizin güvenliği ve geleceğini ilgilendiren &8216;Terörle Mücadele`nin tek kelimeyle geçiştirilmesi gerçekten düşündürücüdür.
Ne hazindir ki, 240 sayfalık seçim bildirgesinde ne FETÖ ne de PKK gibi terör örgütleri ile mücadele konusunda tek kelime yoktu.
FETÖ ve PKK terör örgütleri, bu ülkenin sorunu değilmiş gibi sayıldı.
İhanet derecesindeki bu bildirgede, Avrupa Yerel Özerklik Şartı`ndaki çekinceleri kaldıracaklarını, Tunceli`yi &8216;Dersim` yapacağı, askerlik süresini kısaltıp koruculuk sistemini ortadan kaldıracağını vaat ediyordu.
Bütün bunlar, sadece Kürt oylarını almak değil, aynı zamanda CHP`nin değişmez zihniyetinin en bariz örneğidir.
CHP`nin adayı İnce`nin Demirtaş`ı ziyareti, Afrin kahramanı Paşamızı hedef alması o değişmez zihniyetin bir yansımasıdır.
EY.., İNCE, ASIL SANA YUH OLSUN
Senin meydanlarda &8216;apoletlerini sökerim` dediğin kişi, 2. Ordu Komutanı Korgeneral Temel Paşa`dır. TSK`nın son yıllarda yetiştirdiği en mert, en milli, ömrünü dağlarda vatan için harcamış bir askerdir.
Onun &8216;Apoletlerini sökmek` senin ne hakkın ne de haddindir.
Demokratik ülkelerde apoletleri siyasiler değil, mahkeme kararları söker, söktürür.
Apoletleri söktürecek tek suç ise vatana ihanettir.
Bilmiyorsan öğren&8230;
Ve yine sen, halılar üzerinden yürüyüp devletin nimetlerinden sınırca yararlanırken, Korgeneral İsmail Metin Temel Paşamız Türkiye`nin toprak bütünlüğünü tehdit eden ve masum insanlarımızı katleden teröristleri Afrin`de etkisiz hale getiren kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizi savaş alanında yöneten kahraman bir komutandır.
Sen&8230; ``Yalova`dan geliyorum, abazayım, K... Z... apartmanı 1 numaraya gel´´ diye cinsel taciz içerikli mesajlar atıp, bilmem neyinin peşinden koşarken, o Paşa`mız dağlarda teröristleri kovalamak ve vatanı savunmakla meşguldü.
TBMM`de tacizden hakkında fezleke bulunan tek vekil olduğun halde, hâlâ utanmadan, arlanmadan, pervasızca açıklamalar yapıyor ve Temel Paşa`mızı meydanlarda yuhalatıyorsun.
Asıl sana yuh olsun.
Bilesin ki, meydanlarda ``apoletlerini sökeceğim´´ dedikçe ve dengesiz suçlamalar ile karşılıksız vaatler sıraladıkça oy kaybetmektesin.
Ey İnce, 24 Haziran`da bu gerçeği göreceksin&8230;


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.