Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1831
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10233
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 755
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2042 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
DOLANDIRICILARIN PİYANGO METODU.MESAJLARA DİKKAT EDİNİZ

Dolandırıcıların piyango metodu

Dolandırıcılar akla hayale gelmeyen metodlarına bir yenisini ekledi.
 
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, Milli Piyango isminin kullanılarak cep telefonları ve internet üzerinden dolandırıcılık yapıldığı konusunda vatandaşları uyardı.
   
Yetkililer, Milli Piyango İdaresi`nin adı kullanılarak vatandaşların cep telefonlarına `Değerli abonemiz 2010/2011/ arası yapılan özel kurumsal kanpanyası kendi hattınızdan 6999 kampanyası hattınız para ödülü kazandı. Bilgi işlem danışma hattımız 0531 906 61 88`i arayınız, Milli Piyango A.Ş.` gibi mesajlar gönderildiğini hatırlattı. Yetkililer, yine idarenin adı kullanılarak internet üzerinde e-posta yoluyla çok sayıda vatandaşa gerçekle ve kurumla ilgisi olmayan mesajlar iletildiğini bildirdi.
   
Kurumdan yapılan açıklamada “Dolandırıcılık teşebbüsü olan bu tür mesajların ve e-postaların idaremiz ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. İdaremizin adını kullanarak çıkar sağlamaya çalışan ve idaremizin itibarını zedelemeye yönelik yayın yapan internet siteleri ile cep telefonu mesajlarına itibar edilmemesi kamuoyuna saygı ile duyurulur.” denildi.Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.