Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1821
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8798
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2010 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
DTP`NİN RESMİ SİTESİ HACKERLENDİ

 

Demokratik Toplum Partisi`nin resmi internet sitesi www.dtp.odrg.tr, kendilerine "Ay Yıldız Tim-Siber Savunma Ordusu" adını veren hackerler tarafından çökertildi.

Bugün www.dtp.odrg.tr sitesine giren ziyaretçiler, karşılarında AYYILDIZ TİM-Siber Savunma Ordusu (Tekzip) isimli hacker grubu tarafından yazılan bir metinle karşılaştı. Hackerler, siyah zemin üzerinde yazdıkları metnin yanı sıra siteye bir de komando resmi koydular.

Çökertilen siteye yazılan metin şu şekilde başlıyor:


"YENİ BİR AKIM BASLATIYORUZ HAYDİ KÜRT KARDEŞİM BİRLİK BERABERLİK İÇİN BU AKIMA SENDE KATIL TEPKİNİ GÖSTER. PKK VE DTPYE KARŞI KÜRT KARDEŞLERİMİZİ GÜNEY DOGUDA VATAN VE BİRLİK İÇİN YÜRÜYÜŞLERE KATILMAYA BEKLİYORUZ. ÜLKEMİZ İÇİN EL ELE PKK YANDAŞLARINA KARŞI SIRNAKTAKİ VATAN SEVER KÜRD KARDEŞLERİMİZ GİBİ BİZLERDE KARŞI GÖSTERİLERE BAŞLAYALIM BU OYUNU BOZALIM. BU PKK YANDAŞLARINI İÇİMİZDEN VE CEVREMİZDEN UZAKLAŞTIRALIM. HAYDİ TÜRKİYE BU AKIMA DESTEK VER PARTİSİ İLE DERNEKLERLE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE PKK VE DTPYE KARSİ TEK YÜREK OLARAK GÜNEY DOGUDA KÜRT KARDEŞLERİMİZİN PKK YA HAYIR MİTİNGLERİ BAŞLATALIM.Bizler Asırlar boyunca Kardeşçe yaşamış halkız, Kürdü,Türkü, Lazı Çerkez i yüzyıllarca dünyaya hükmetmiş bir halk olarak yeri geldiğinde Çanakkale’de Dumlupınar’da Sakarya da omuz omuza dünyaya karşı bu toprakları savunduk.Şimdi yine nifak tohumları atanlara karsı omuz omuza bu ülkeyi savunacağız,Bu gün ülkemizde etnik çatışma çıkarmak isteyen Avrupa istihbaratları ve bunların Türkiye temsilcisi olan DTP ye karşı artık dur demenin zamanı geldi. PKK ve DTP Kürt halkımı temsile edemez. Bunların kökü Ermenilerdir.1915’lerden kalan bu ermeni tohumlarının tek hedefi ülkemizi bölmektir. Aklıselim olan hiç kimse bu oyunlara gelmemelidir. Milyonlarca Kürt’ün içinde 5-10 bin çapulcu çıkması yakıp yıkması asla Kürt kardeşlerimizle bizi karşı karşıya getiremez. Ermeni köylerinden merkezlere göç etmiş PKK yanlısı insanlarınsa zaten Kürtlerle bir bağı olamaz. DTP’ye sormak isteriz Kürtçe ağıtlarla toprağa verilen şehit Mehmetçikler size göre Kürtleri temsil etmiyor dimi, çünkü vatanını seven Kürtlere siz düşmansınız. Ama onlar bizim kardeşlerimiz bunu onlarda biliyor, onlar çok iyi biliyor ki PKK ve DTP Ermeni, Yahudi Kürtlerinin bir koludur.Ülkeyi bölmekle elinize ne geçecek ırak da ne oldu ABD güçlerini çiçeklerle karşılayanlara ne oldu? gözlerinin önlerinde analarına bacılarına tecavüz edildi. Bir çok porno sitesinde bu görüntüler yayınlanmakta.Yine gözleri önünde babaları kardeşleri vuruldu, işkencelere uğradılar. Sizin özgürlüğe ihtiyacınız yok, sizin gerçek vatansever Kürtler olarak bu oyuna karşı çıkmanıza tepkinizi göstermenize ihtiyacınız var.Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.