Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1824
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8964
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2015 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
DÜŞEN HELİKOPTERDE KİMLER VAR

Muhsin Yazıcıoğlu ve Kaptan Pilot Kaya İstektepe`den başka helikopterde bulunan 4 kişi şunlar:

 

* Erhan ÜSTÜNDAĞ (BBP Sivas İl Başkanı):

 

9 Ekim 1972 tarihinde Sivas`ta dünyaya gelen Erhan Üstündağ, ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1994- 2002 yılları arasında yerel televizyon kanalarının reklam ve idari bölümlerinde görev aldı. Bir medikal şirketinin ortağı olan Üstündağ 28 Aralık 2008 tarihinde yapılan kongrede tek liste olarak girdiği seçimde BBP İl Başkanı seçildi. Meryem Üstündağ ile 7 yıldır evli olan Erhan Üstündağ`ın, Senanur Azra adında 4 yaşında bir kızı var.

 

* Yüksel YANCI (BBP Sivas İl Başkan Yardımcısı):

 

12 Nisan 1959`da Sivas`ın Hüklüyurt Köyü`nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra kentteki Türkiye Demiryolu Makineleri Sanayi A.Ş.`de (TÜDEMSAŞ) 25 yıl işçi olarak çalıştıktan sonra emekli oldu. Pakize Yancı 24 yıldır evli olan Yüksel Yancı`nın 23 yaşında Selcan, 22 yaşında Mehmet Alper ve 14 yaşında Samet Furkan adında 3 çocuğu var. Yancı, 28 Aralık 2008 tarihinde yapılan kongre yönetime geldi.

 

* Murat ÇETİNKAYA (BBP Belediye Meclis Üyesi Adayı):

 

21 Temmuz 1968 tarihinde Sivas`ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sivas`ta tamamlayan Çetinkaya, TCDD`de çalıştı, asansör teknisyenliği yaptı. Kübra Çetinkaya ile 15 yıldır evli olan Murat Çetinkaya`nın 14 yaşında Abdullah Alperen, 9 yaşında Hilal ve 2 yaşında Şevval adında 3 çocuğu var. Murat Çetinkaya, bu pazar yapılacak seçimde BBP`den Sivas Belediye Meclis üyeliğine aday gösterildi.

 

* İsmail GÜNEŞ (İHA Sivas Muhabiri):

 

15 Şubat 1975 tarihinde Sivas`ta dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra, askerliğini Güneydoğu`da yaptı. 1994 yılında Sivas`ta yerel yayın yapan Bizim Sivas Gazetesi`nde muhabir olarak görev yaptı. 1998 yılından itibaren İhlas Haber Ajansı`nın Sivas muhabiri olarak görev yapıyor. Yasemin Güneş ile 7 yıldır evli olan İsmail Güneş`in 5 yaşında Tuluğhan ve 3 yaşında Çağan adlı 2 oğlu var.

 


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.