Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1832
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10787
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2053 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
EKONOMİ DE GEREKLİ TEDBİRLERİN ALINMASI VE UYGULANMASI İÇİN KESİNLİKLE SON SÜREÇ

Uluslararası finans sektöründeki olumsuzluklar dış piyasalarda reel sektörleri büyük oranlarda etkilemeye başladı.Dış piyasalardaki finans ve reel sektör temsilcileri önümüzdeki birkaç yılın küresel ekonomi için zorlu bir dönem olacağını,buna hazırlıklı olunması gerektiğini açıkca beyan etmeye başladılar.Buna bağlı olarak varlıklarını yitirmek istemeyen uluslararası likitide,Finans sektörü ve Dolardan çıkarak Petrol ve Altın gibi diğer emtialara yöneldi.Bu yönelişler geçen hafta petrolün varil fiyatını 110 dolara kadar yükseltti.Dış piyasalardaki olumsuzlukların daha devam edeceği hesaba katılırsa Petroldeki yükselişin de aynı şekilde süreceği göz önünde bulundurulmalı.

Dış piyasalardaki olumsuz gelişmelerden ve özellikle petrol fiyatlarındaki artıştan ne yazıkki en olumsuz etkilenecek ülkelerin başında geliyoruz.En kısa zamanda,ülkemizi,vatandaşlarımızı düzlüğe çıkaracak, rahatlatacak, ekonomi ile ilgili somut projeler hazırlanmaz ve pratiğe geçirilmezse önce KOBİ ler ve ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI başta olmak üzere bu ülkede yaşayan herkes zor ve sıkıntılı bir döneme girecek.
ÇOK ACİL OLARAK SOMUT EKONOMİK ÖNLEM VE UYGULAMALARA İHTİYACIMIZ VAR


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.