Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1821
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8807
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2010 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
Genelkurmay Başkanı`na mektup yağıyor

Genelkurmay Başkanı`na mektup yağıyor

Genelkurmay Baskanligi vatani hizmetini tamamlamış duyarlı birçok vatandaşın, Genelkurmay Başkanına ilettikleri mesaj ve mektuplarla, ”Gönüllü” olarak Mehmetçikle birlikte teröristle mücadeleye katılmak istediklerini bildirdiklerini açıkladı.

Genelkurmay Başkanlığı internet sitesi üzerinden “Genelkurmay Başkanına İletilen Mesaj ve Mektuplar” konusunda bilgiler verdi. Vatani hizmetini tamamlamış duyarlı birçok vatandaşın, Genelkurmay Başkanına ilettikleri mesaj ve mektuplarla, ”Gönüllü” olarak Mehmetçikle birlikte teröristle mücadeleye katılmak istediklerini bildiren Genelkurmay, “Milletimizin birlik ve beraberliğine ve ülkemizin bekasına kast edenlere karşı verilen mücadelede aktif olarak görev alma isteğini dile getiren bu talepler, ülkemizin kahraman evlatlarının yüreklerinde taşıdıkları vatan, millet ve bayrak sevgisinin en güzel tezahürüdür” değerlendirmesini yaptı. Genelkurmay Başkanlığının vatandaşların mesaj ve mektuplarıyla ilgili açıklaması şöyle devam etti: “Asil milletimizin bu teveccühü, hâlihazırda bölücü terör örgütü mensuplarıyla mücadele görevini sürdürmekte olan kahraman Mehmetçiğin azim ve kararlılığını perçinlemektedir.

 


Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları, bağrından çıktığı Yüce milletinin sevgisinden, güveninden ve sonsuz desteğinden aldığı güçle, bölücü terör örgütü mensuplarına karşı verilen mücadeleyi aralıksız sürdürmektedir.

Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları adına, Yüce milletimizin asil evlatlarına, dile getirdikleri samimi duygularından ve vermiş oldukları güçlü destekten dolayı, teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.”


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.