Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1833
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10252
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2054 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
GENELKURMAY`DA GEZİ VE TOPLANTI İPTALİ

Genelkurmay’da gezi ve toplantı iptali

 

08/01/2009

Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinden yapılan duyuruya göre haftalık basın bilgilendirme toplantısı iptal edildi. Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Atila Işık`ın bugün Trabzon ve Giresun`a yapacağı gezi de iptal edildiANKARA - Genelkurmay Başkanlığı’nca her hafta düzenlenmekte olan basın bilgilendirme toplantısı yarın yapılmayacak.
Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde yayınlanan duyuruya göre, bu toplantı iptal edildi.

JANDARMA GENEL KOMUTANI’NIN GEZİSİ DE İPTAL OLDU

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Atila Işık`ın bugün Trabzon ve Giresun`a yapacağı inceleme gezisinin iptal edildiği duyuruldu.

Trabzon Valiliği, Ankara`dan bu sabah Trabzon`a gelerek Vali Nuri Okutan`ı makamında ziyaret edeceği açıklanan Orgeneral Atila Işık`ın gezisinin iptal edildiğini açıkladı. Işık,Trabzon`un ardından Giresun`a da giderek kendisine bağlı birliklerde denetlemelerde bulunacaktı.

Bilindiği üzere, dün gerçekleştirilen Ergenekon Operasyonu`nun 9`uncu dalgasının ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, kuvvet komutanlarıyla olağanüstü bir toplantı gerçekleştirmişti. Işık`ın gezisinin de son gelişmeler kapsamında iptal edildiği vurgulandı.(anka, hürriyet)Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.