Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1821
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8848
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2010 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VE SAVCILARIN DİKKATİNE

Millitaraf.com’da yayınlanan Göktürk Tunçtürk’ün haberi gerçekten ilginç. Uzun süre bu konuda fısıltı gazeteleri çalışıyordu. Şimdi İçişleri Bakanlığı ve Savcılar’ın çalışma zamanı.

İşte Haber…

Türkiye Cumhuriyeti Devleti 10 binlerce şehitler vererek mücadele ettiği eşkıya terör örgütü PKK ile mücadele ederken, bir taraftan da bu örgütün mali kaynaklarını yok etme çabası sarf etmekte.

İŞTE DELİL VE BAŞBAKAN’IN İLGİLİ İFADESİ


Türkiye Cumhuriyeti Devleti, başına bela olan PKK ile bu şekillerde mücadele ederken, dolaylı yollardan da Hazinesinden çeşitli destekler vermesine neden oluyor.

Nasıl mı?

1- Artık açık, açık PKK’yı – bölücü başı liderini savunan ve ellerindeki her imkânı bunlar için açıkça sunan DTP’li Belediye başkanları ve DTP milletvekilleri Türkiye Cumhuriyeti Devletinin memurları değil mi?
Bunlar, devletin hazinesinden maaşlar almıyorlar mı?
Belediyeler ve bu milletvekilleri Devletin bunlara verdiği bu imkânlarla her türlü imkânları PKK’ya ve militanlarına sunmuyor mu?

2- Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı da bunları nasıl tanımlıyor?

“PKK’ya terör örgütü diyemiyorsunuz. Elinizde ki silahı bırakmadığınız sürece sizlere hoş görümüz olmaz”

Kime diyor?
Binlerce insanımızı katleden, binlerce askerimizi polislerimizi şehit eden, binlerce insanımıza çeşitli zararlar veren ve en önemlisi Türkiye Cumhuriyeti Devletini bölmeye ve ayrı bir devlet kurmaya çalışan PKK’ya ve onun açık siyasi destekçisi DTP’ ye ve milletvekilleri ne.

Bunların son yaygaraları olan “ Bölücü başına işkence yapılıyor” iddiası bahanesi ile Devletin Başbakanına yapmadıkları hakaret kalmadı.

Bu yaygara yüzünden yaptıkları Bölücü başı posterleri ile süslenmiş son oturma eyleminde ki fotoğrafta, DTP’li Belediye başkanları ve milletvekilleri açıklama yapıp devleti açıkça tehdit ettiler.

İşte bunlara çilekeş insanlarımızdan kesilen vergilerden maaşlar ödendiği gibi, emirlerinde bulunan Belediye kurumlarının imkânlarını PKK’ya ve teröristlerine sunmalarına resmen seyirci kalınıyor.

Açıkçası, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Hazinesinden, bu hainlere dolaylı yollardan destekler verilmekte.

Garip memur en ufak suç işlediğinde kodese, bunlara ödül mü veriliyor?

 Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.