Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1832
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10230
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2053 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
İTALYAN GAZETESİNE MİSİLLEME BAKIN HANGİ ÇAĞRIYLA YAPILDI

KÜRESEL TERÖRİSTLERE AÇIK DAVET

 

 

İtalya`daki günlük gazetelerden Il Manifesto, Türkiye`de müebbet hapis cezasına çarptırılmış olan terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan`ın köşe yazılarını yayınlamaya başlaması üzerine, Şimal Yayın gurubunda bulunan Yeni Umut Gazetesi, Gaziosmanpaşa Gazetesi, Gül Haber Gazetesi ve internet haber porteli olan www.yeniumuthaber.com ile www.gaziosmanpasa.com.tr sitelerimizde ve gazetelerimizde fahri olarak yazarlık yapmak isteyen Küresel terörist gurupların liderlerine açık davet.

Yukarıda adlarını belirttiğim site ve gazetelerimde köşe yazarlığı yapmaları için özellikle İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya ve İspanya’da faaliyet gösteren terör örgütü liderlerinin tarafımıza gönderecekleri yazılarını dünya barışına! katkı sağlamak adına yayınlayacağımızı ve bu yayınlanacak olan yazıları bir kitap haline getirerek özellikle İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya ve İspanya’da kendi dillerinde hazırlanmış kitaplar halinde dağıtım ve satışını yapmaya büyük gayret sarf edeceğiz. Bu kitapların satış ve dağıtımından sağlanacak gelirlerle özellikle güneydoğu bölgemizde çatışmalarda sakat kalan
gazilerimize, şehit düşen vatan evlatlarımızın yetim kalmış olan çocuklarının eğitimine katkı sağlanmasında harcanacaktır.

Dünya Barışına! katkı sağlamak adına küresel terörist gurupları olarak adlandırılan oluşumların liderlerinin yazı ve fikirleri dünya barışına katkı sunacağını ve toplumlar arasındaki fikir alışverişinin daha sağlıklı olacağını düşünerek bu dakikadan itibaren yazılarını bekliyoruz.

 

Şimal Yayın Gurubu adına

İmtiyaz Sahibi

Şükrü DemirPaylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.