Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtlı toplam kullanıcı: 1815
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayısı: 8460
Açılan toplam Tartışma konusu sayısı: 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayısı: 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2008 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
MİLLET SİZDEN HİZMET BEKLİYOR

MİLLET SİZDEN HİZMET BEKLİYOR

 

 

          Tokat Milletvekili Dr. Reşat Doğru 3 Mayıs Türkçülük Günü nedeniyle Zile ilçesinde düzenlenen gecede Milli değerlerimizin yok edildiğini belirtti. Sayın DOĞRU geceye katılanlara şöyle seslendi:

        

         Ülkemizde son günlerde gelişen olaylara baktığımızda büyük sorunların içerisine doğru girdiğimizi görüyoruz. Ülkemizde birlik ve beraberliğimiz tehlikeli bir şekilde bozulmakta, bin yıllık kardeşliğimiz tahrip edilmekte ülkemiz kaosa sürüklenmektedir.

 

         Özgürlük, demokrasi, insan hakları ve eşitlik adına bütün milli değerlerimiz hayâsızca linç edilmektedir.

 

         Kapanmamış tarihi hesaplar, yeniden açılmakta, milletimize ahlaksızca meydan okumalar yapılmaktadır. Ülkemiz tarihi günlerini yaşıyor. Bir yanda teröristler, alkışlar arasında dağdan inmekte, Habur Sınır Kapısında çiçeklerle karşılanmakta, ellerini kollarını sallayarak kahraman komutan edasıyla ülkemize gelmektedirler. Aziz şehit ve gazilerimiz ile ailelerinin yüreği ise, yanmakta, yaraları bir kez daha kanamaktadır.

 

         Bunun karşısında Hükümetin başı, bu rezalet durumu, umut verici bulmakta, gazilerimiz ise gözyaşları dökmektedir. Yani şahadetle terörizm, vatan müdafaası ile kanlı eylemler, gazi ile terörist AKP zihniyeti tarafından aynı kefeye konmaktadır.

 

         Ancak milletimiz, Habur Sınır Kapısındaki teröristlere yapılan o karşılama törenlerini hiç unutmayacak ve zamanı gelince de hesabını soracaktır.

 

         Aziz milletimiz bilsin ki Ülkücüler, Türk Milliyetçileri sonsuza kadar var olacak, bugünlerimizi borçlu olduğumuz evlatlarımızı unutmayacak. Onların hatıralarını her zaman yaşatacaktır.

        

          Biz biliyoruz ki ŞEHİT VURULUNCA DEĞİL, UNUTULUNCA ÖLÜR.

 

         Bugün işbaşındaki iktidar yoksulluğu getirmiş ve işsizliğin arttığı ekonomik yapıyı kurmuştur. Bu iktidar döneminde köylü, çiftçi kaybetmiş, tefeciler kazanmıştır. Bu iktidarda işçiler işyerlerini, fabrikalarını, işlerini kaybetmiş, komisyoncular, yandaşlar zengin olmuştur.

 

         Bu iktidarda milli sanayimiz kaybedilmiş, teslimiyetçi, ver kurtul, sat kurtul felsefesi yerleşmiştir.

 

         Bu gün Ermenistan’la ilişkiler başlatılmış, Azerbaycan’ımız kaybedilme durumuyla karşı karşıya bırakılmış. Türk dünyası kaybedilmiştir.

 

         Heybeli ada Ruhban Okulu açılma çalışması yapılmakta Akdamar ve Sümela Manastırı Kiliselerinde ayinlere izin verilerek, milletimiz üzülmektedir.

        

         Irak’ın kuzeyinde peşmerge reisleriyle kucaklaşılmakta, Türkmenler unutulmakta, katliamlar görmezlikten gelinmektedir.

 

         Ülkemizin esas gündeminde yokluk, açlık, fakirlik, işsizlik, bölünme, birlik ve beraberliğimizin bozulması vardır. Ancak bu konular unutulmamalı. Gerçek gündem bırakılıp anayasa değişiklikleriyle suni gündemler ortaya konulmuştur. Ancak bir an önce, bu yanlışlıktan dönülüp esas gündeme gelinmeli, milletimizin problemlerine çözüm bulunmalıdır.

 

         Gençlerimiz iş ve aş istemekte, insanca yaşama şartlarının oluşmasını talep etmektedirler.

 

         Milletimiz birlik ve dirlik istemekte, sorunların neden 8 yıldan beri çözülmediğini sormaktadır. Ancak şu da görülmüştür ki; bu iktidar bitmiş ve milletimize verecek hiçbir şeyi kalmamıştır.

 

         Bu puslu ortamda biz Türk Milliyetçilerine çok önemli görevler düşmektedir. Artık Türk Milliyetçileri, 9 Işıkçılar milletimizin dertlerini çözmek ve Lider Ülke Türkiye yapmak için tek başına iktidara gelmelidir. Önümüzdeki dönem milletimizi, vatanımızın, bayrağımızın dalgalanması için çok önemli günlerdir. Türk Milliyetçileri bu süreci çok iyi değerlendirmeli ve hesap soracağı ortamı yaratmalıdır.

 

         Milletimiz, kendisine sahip çıkılmasını ve Lider Ülke Türkiye’nin kurulmasını bizden istiyor. Bizlerde hep beraber çalışacak, çalışacak ve başaracağız. Milletimize zor günler yaşatan yoksul bırakan, aç bırakan, yolsuzluk yapanlardan da hesap soracağız diyoruz.

 

         Değerli arkadaşlar;

        

         Üç hilal tam 40 yıldır milletin güvencesi

         Tam 40 yıldır emanetin bekçisi

         Kınalı ellerin göz nuru, alın teri, sabır örgüsü

         Şehitlerin duacısı, eli kanlı hainlerin sancısı

         Milletimizin geleceğidir.

        

         Gelin; üç hilalde birleşelim

         Gelin; Türkiye’nin geleceğini hep birlikte inşa edelim.

         Gelin; Bir olalım, diri olalım, iri olalım

         NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…!Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.