Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1821
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8798
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2010 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
NELER OLUYOR BİZE.....LAİK-ANTİLAİK CEPHELEŞMESİ, TÜRBAN KONUSU,PARTİ KAPATILMA DAVALARI,TELEKULAK DİNLEMELERİ,DÜNE KADAR KİMSELERİN TANIMADIĞI KİŞİNİN GÜYA YENİ, BİR KAVRAMMIŞ GİBİ ORTAYA ATTIĞI MAHALLE BASKISI SÖZÜ,HER DAİM DÖNEN BAZI ENTEL-LİBOŞ KESİMİN SAFSATALARI ÜLKEMİZE BAZI GÜÇLER TARAFINDAN DAYATILAN BUGÜNÜN GÜNDEMLERİ BUNLAR.DİĞER ÖNEMLİ MESELELELERİMİZ SANKİ HASIRALTI EDİLİRCESİNE ADETA HERGÜN BUNLARLA YATIP, BUNLARLA KALKIYORUZ.EKONOMİ,GÜVENLİK BAŞTA OLMAK ÜZERE BAŞKA SORUNLARIMIZ YOK VARSAYILARAK KAMUOYU ESAS TALEPLERİNDEN BAŞKA KONULARA YÖNLENDİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR.

SON 5 AYDA BURSA, ANKARA, MERSİN, ZONGULDAK VE DİĞER İLLERDE 8 ANNE ÖZ EVLATLARI TARAFINDAN VAHŞİCE KATLEDİLDİ.
YİNE SADECE SON 5 AYDA AİLE İÇİ TECAVÜZ OLAYI SAYISI AKIL ALMAZ DERECEDE ARTIŞ GÖSTERMİŞ. ÖZ AKRABALARI TARAFINDAN TECAVÜZE UĞRAMIŞ KIZ EVLATLARIN DRAMI. BUNLAR RESMİ RAPORLARDA YER ALANLAR.ÇEVRE BASKISI NEDENİYLE RAPORLARA YANSIMAYANLARIN SAYISININ DAHA FAZLA OLDUĞU BELİRTİLİYOR.
NE OLUYOR BİZE?
İÇİŞLERİ BAKANLIĞININ VE EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN RESMİ İSTATİSTİK KAYIT VE RAPORLARINDA GENÇLERİMİZDEKİ UYUŞTURUCU KULLANIM YAŞI 13’ E KADAR İNMİŞ. ÖZELLİKLE EXTACY VE CAPTAGON GİBİ SENTETİK UYUŞTURUCULARIN OKULLARIN ÖNLERİNDE SATILDIĞI YİNE BU RESMİ RAPORLARDA YER ALMAKTA.BU RESMİ RAPORLARDA YURT İÇİ UYUŞTURUCU KULLANIMININ GENÇLER ARASINDA HIZLA YAYILDIĞI,BUNUN ÖNLENMESİ İÇİN ACİL TEDBİRLERİN ALIMASI ÖZELLIKLE BELİRTİLİYOR.
NE OLUYOR BİZE?
BÜYÜK ŞEHİRLER BAŞTA OLMAK ÜZERE KÜÇÜK YERLEŞİM YERLERİNDE DAHİ BOŞANMALARIN HIZLA ARTIŞ GÖSTERDİĞİ, YUVALARIN DAĞILDIĞI VE BUNA BAĞLI OLARAK FUHUŞ OLAYLARININ ARTIŞ GÖSTERDİĞİ RESMİ RAPORLARDA YER ALMAKTA. KAYDA GEÇEMEYEN GİZLİ FUHUŞ OLAYLARININ DAHA FAZLA OLDUĞU YETKİLİLER TARAFINDAN BELİRTİLİYOR.
NE OLUYOR BİZE?
KADINLARIN, KIZLARIN GÜPEGÜNDÜZ YOL ORTALARINDAN, EVLERİNDEN KAÇIRILIP TACAVÜZE UĞRADIKLARINI HERGÜN MEDYADAN GÖRÜYORUZ.YİNE AYNI RESMİ RAPORLARDA HIRSIZLIKLARIN,DOLANDIRICILIKLARIN ARTIŞ GÖSTERDİĞİ VE ARTIK TÜM BUNLARIN NEREDEYSE VAKA-İ ADLİYEDEN SAYILMAYA BAŞLANDIĞI BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ.
SAHİ NELER OLUYOR BİZE?

 Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.