Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1821
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8806
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2010 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
REGAİP KANDİLİ MESAJI

TOKAT MİLLETVEKİLİ

DR REŞAT DOĞRU’ NUN

REGAİP KANDİLİ MESAJI

 

 

 

         Regaip Kandili, Recep ve Şaban ayları ile birlikte başlayıp, rahmeti, bereketi ve feyzi bol Ramazan ayı ile son bulan üç ayların başlangıç müjdecisidir.

 

         Üç aylar huzur ve maneviyat dolu günlerimizin yaşandığı günlerdir. Üç aylar Rabbimizin rahmetinin bol bol ikram edildiği, mağfiretin, lütuf ve kereminin bol bol istifade edeceğimiz gün ve geceleri içerisinde barındırmaktadır.

 

         Yaşantımıza olumlu anlamda yeni bir heyecan, canlılık ve ivme kazandıracak olan bu mübarek ay ve geceler, yaratıcımıza, ailemize, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa karşı görev ve sorumluluklarımızın bir kez daha hatırlanmasına vesile olacaktır.

 

         Bugün ülkemizde ve tüm dünyada Türk ve Müslüman kardeşlerimiz sıkıntı içerisindedirler. Dış mihraklar, hem ülkemiz hem de Türk Dünyasını kaosa sürüklemekte ve kardeşi kardeşe vurdurma gayretindedir. Ancak ne pahasına olursa olsun, maneviyatımız buna engel olacaktır.

 

         Bu mübarek ayların aramızdaki anlaşmazlıkların, kırgınlıkların unutularak, tüm insanlar arasında saygı, sevgi, birlik, beraberlik ve kardeşliğin güçlenmesine vesile olması temennisiyle;

 

         Tüm Ülkemizin, hemşerilerimin Regaip Kandilini kutlar, Türk İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim.

 

 Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.