Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1831
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10233
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 755
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2042 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
SEN KOCAMAN BİR DANGALAKSIN

 

 

    Ali Babacan’ın “Türkiye’de sadece gayrimüslim azınlıklar değil, Müslüman çoğunluk da dini özgürlüklerle ilgili sorunlar yaşıyor.” Şeklindeki talihsiz açıklamasına Türkiye-AB Karma Komisyon Başkanı Lajendijk balıklama atladı.

    Türkiye’de bu lafa karşı şiddetli bir eleştiri kampanyası başladı. Başta TBMM Başkanı olmak üzere eski ve yeni siyasetçiler, Ünlü köşe yazarları, Sivil toplum örgütleri bu eleştiri kampanyasına katıldılar.

    Adam için bulunmaz fırsat, hemen taşı gediğine koydu.”Bu yüzden bakanı eleştirmek aptallık, Böyle bir sorunun mevcudiyetini inkar etmenin Türkiye’ye nasıl bir faydası olabilir.”dedi.

    Türkiye’yi bir müstemleke gibi gören ve ağzına gelen hakaretleri sıralamaya alışık olan bu adama,Ali Babacan’ı eleştiren Devlet büyüklerimiz,Basınımız,Siyasetçilerimiz ne der bilemeyiz amma !...

    Biz Türk Meclisi ailesi bu lafı eleştirdiğimizden dolayı aptallık lafını kabul etmiyoruz. VE AÇIKÇA “LAJENDİJK,APTAL SENSİN VE SEN KOCAMAN BİR DANGALAKSIN”diyoruz.

   Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.