Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1833
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10252
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2054 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
TÜRK AMERİKAN DERNEKLERİ FEDERASYONUN AÇIKLAMASI

TADF

Degerli Vatandas ve Soydaslarim,
 
Sizlerle cok guzel bir haberi paylasmaktan gurur duyuyorum.
 
Amerikan NBC Televizyonu, geçen hafta "Today`s Show" adlı haber programında Türkiye`nin bir kısmını Kürdistan olarak gösteren harita yayinlamis ve hakli tepkimizle karsilasmisti. Halkimizin el ele vererek birlikte gerceklestirdigimiz protesto mektup ve telefonlari sonucu NBC Televizyonu özür diledi ve aynı programda bir düzeltme yayınlandı.
 
Iste bu haberin yayinlanmasindan cok bizi mutlu eden konu, halkimizla butunleserek yaptigimiz calismalarda neler yapabilecegimizin dost, dusman herkesce gorulmesi oldu.
 
Turk Amerikan Dernekleri Federasyonu olarak ATAA ve TCA`nin da katkilariyla ortak yaptigimiz bu calisma birlik icerisinde hareket eden ve calismalarini dogru koordine eden kisi ve kurumlar olarak neler yapabilecegimizin de bir gostergesidir.
 
Tepkilerini dile getirerek protestolarimiza katilan siz sayin toplumumuza ve her zaman oldugu gibi haberin duyulmasiyla beraber ilk protesto mektubunu kaleme alan TADF Danismanlarimizdan Sayin Ibrahim Kurtulus`a ayrica tesekkurlerimizi sunmayi bir borc biliriz.

Saygilarmla,
 
Kaya Boztepe.
 
TADF
Baskan


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.