Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1821
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8807
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2010 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
TÜRK HACKERLER BOYER`YE SALDIRDI

Türk hackerlar Boyer’ye saldırdı

Türk hackerlar, Fransa Ulusal Meclisi’nde kabul edilen ‘Soykırımı inkar yasası’nı hazırlayan Valerie Boyer’ye saldırı düzenledi.

26 Aralık 2011 - 02:30
 

Dün öğleden sonra Valerie Boyer’in kişisel sitesi ulaşılamaz hale geldi. Ardından daha önce de benzer eylemler yapan aynı TÜRK “hacker” grubu, Fransa Ulusal Meclisi ve Fransa Senatosu’nun sitelerini hedef aldı.

Boyer’in sitesine Türkçe ve İngilizce olarak şu mesaj bırakıldı: "O kadar düşünce özgürlüğüne saygılı bir ülkesiniz ki! ‘Ermeni Soykımı Diye Birşey Yoktur’ diyerek bir gerçeği dile getiren birinin hapse atılmasının yolunu açıyorsunuz. O kadar iki yüzlü bir yönetiminiz var ki bizim yüzümüze karşı başka; diğer ülkelere karşı başka konuşuyorsunuz.

Sizin meclisiniz önce kendi sorunu olan Cezayir’de yaptığı insanlık suçu olan soykırımınızı konuşsun! Biz biliyoruz ki Türkiye’de yaşayan Ermeniler sizin ülkenizde yaşayan ve diasporadan nemalanan Ermenilerden çok daha farklı! Siz diaspora Ermenileri, devlet arşivlerini açıp gerçeklerle yüzleşemeyecek kadar korkaksınız. Siz Fransızlar oy için gerçekleri hiçe sayan zavallılarsınız!"Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.