Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1821
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8802
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2010 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
ÜNİVERSİTE KİTABEVİ`NDEN DUYURU

KİTAP DOSTLARIYLA HASBİHAL -30.01.2010

Kitabın bir ilim vasıtası olduğuna inanarak 1986’da Tekyay Kitabevi olarak yola çıkan, 1995’ten itibaren Üniversite Kitabevi olarak yoluna devam eden kitabevimiz, kitap dostlarını saygıyla selamlar.


Bu şehrin kültür ve düşünce hayatında önemli bir yeri olan Üniversite Kitabevi olarak, fikirleriyle bize yol gösteren ve bizi tercih etmek suretiyle bugünlere gelmemize katkıda bulunan, kendi öz kaynaklarımızla yapmaya çalıştığımız kültür hizmetlerinde bizi yalnız bırakmayan kitap dostlarını saygıyla selamlıyoruz.


Üniversite Kitabevi olarak bu şehirde faaliyet gösteren güçlü bir kültür kuruluşunun olmasını önemseyen, verdiğimiz hizmetlere karşılık bizi mağdur etmemeye özen gösteren ve bizi başka yerlerden destek alarak faaliyet gösteren başka kuruluşlarla karıştırmayan-karşılaştırmayan, kültürel faaliyetlerimizi izleyen, başkalarına tavsiye eden, sanal dünyadaki gelişmelere rağmen bizi yalnız bırakmayan, eksiklerimizi anlayışla karşılayan ve bizi nitelikli kitapların ve özgür düşüncenin buluşma noktası olarak gören okuyucularımızı selamlıyoruz.


Üniversite Kitabevi`nin 14. kuruluş yıldönümünü geride bıraktık. Tebrik eden dostlara teşekkür ediyoruz. İzninizle sizlerle bu vesileyle birkaç hususu paylaşmak istiyoruz:
Çünkü okuyucularımızın hizmetlerimizle ilgili görüşlerini önemsiyoruz.


Okuyucularımızın bazılarının son zamanlarda internet üzerinden alışveriş yaptığını öngörmek zor değil. İnternet üzerinden alışveriş yapan okuyucularımızın bu tercihlerine elbette saygı gösteriyoruz. Ancak okurlarımızın, sektörde rekabet ettiğimiz birçok yere göre bazı kitapları daha uygun verdiğimizi de bilmelerini isteriz. Elbette tüm hizmet sektörlerinde olduğu gibi kitapçıların da kusurları olacaktır. Ancak bilhassa belirtmek isterim ki, her şehirde kültürel etkinlikler yapan, kitapçıdan öte özgün ve özgürlükten yana olan kitabevlerinin ayakta kalması kitap dostlarının tercihine bağlıdır.


Kitabevimizin kuruluşunun 14. yıldönümünde çok önemli kitapları maliyet fiyatına sunmamıza rağmen okurlarımızın bu kitaplara gereken ilgiyi göstermediklerini, (*) daha önceki yıllarda kampanyaları takip eden, gelip pazarlık yapan okuyucuları özlediğimizi, bu ilgisizliğin her yerde yaşandığını, bunun bu mesleğin geleceği açısından üzücü bir durum olduğunu da sizlerle paylaşmak isteriz.

Ne yazık ki kültür sanat ve düşünce dergilerine olan ilgisizlik devam ediyor.


Çok sanallaştık herhalde! Bir başka konu, “Her hafta görülmesi fark edilmesi gereken bir yazara dikkat çekmek istiyoruz. Sizce bu listede kimler yer almalı? Katkınızı bekliyoruz.” şeklindeki e-postamıza ne yazık ki okuyucularımızdan gereken katkı gelmedi. Bunu nasıl yorumlamak gerek, diye düşünmekteyim.


Bütün olumsuzluklara rağmen kültür yolculuğumuzu sürdürmek istiyoruz. Ancak daha verimli ve etkili olmak için siz kitap dostlarının ilgisine, paylaşımına ve katkısına da ihtiyacımız var.


Yeni dönemde pazar söyleşileri ve etkinlikler konusunda önerilerinizi bekliyoruz.

Tüm kitap dostlarına, etkinliklerimizi haberleştiren basın mensuplarına, insan kaynaklarındaki eksikliklerimize rağmen kusurlarımızı anlayışla karşılayan, dostlara teşekkür ediyorum.

Özel kitap siparişlerinizi bildirmek, yaptığımız genel etkinliklerden, iki haftada bir düzenlediğimiz pazar söyleşilerinden, yeni kitaplardan ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız lütfen

universitekitabevi25@gmail.com posta adresine görüşlerinizi bildiriniz ve bu duyurumuzu dostlarınıza da iletiniz.

E-postalarımızı almak istemeyen kitap dostlarımız varsa listeden çıkarmaya hazırız
Sayg
ılarımla. Mahmut Balcı
bireykitap-üniversite kitabevi kurucusu.
mahmutbalcibirey@hotmail.com
birey ü
niversite kitabevi
‘nitelikli kitapların merkezi’

cumhuriyet cad. k
ızılay iş merkezi Erzurum
e-posta:
universitekitabevi25@gmail.com
web: www.bireykitap.com

(*) mesnevi 15 tl kampanyam
ız devam ediyor.

 

 --
üniversite  kitabevi-`nitelikli kitapların merkezi`
kültür,ders ve sınavlara hazırlık kitapları, kırtasiye, dergi, cilt, fotokopi, büro malzemeleri,
söyleşi ve imza günleri
özel kütüphane kurumu
cumhuriyet cad. kızılay iş merkezi zemin kat no:5 Erzurum
tel: 0 442 234 70 92 fax: 0442 233 96 03
www.bireykitap.com www.universitekitabevi25.com
e-posta:
universitekitabevi25@gmail.com
gerçekleşen bazı etkinliklerimizi görmek için www.bireykitap.com sitesine girebilir yada www.google.com`dan görsellerden Üniversite Kitabevi etkinliklerini görmeniz mümkündür.
Üniversite Kitabevi bir
bireykitap.com kuruluşudur.

--


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.