Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1832
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10230
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2053 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
40SENEDEN BERI KÜRT DEVLETI KURACAGIZ DIYEN TERÖR ÖRGÜTÜNE ACILIM OLMAZ hidayet kocak, 7.12.2009 16:20:32
acilimin lafini dahi etmek hiyanetlikltir,söyleki hic bir terör olaylari olmasaydi o zaman kürt vatandaslarimiz icin bu acilim normal olurdu,ama yillardir 30 bin sehit vermisiz,ve devamli bir devletten bahseden bu pkk ya acilim da söz etmek teslim olmaktir,zira zafer kazandik demektedirler pismaan degiliz diyorlar bunlar bosuna degil,akp geldi geleli ve irakta amerikan varligi ülkemiz icin cok büyük bir tehlike olmustur ve olacaktir ne yazikki yenildik resmen kayyip ettik ,
Tartışmaya ilişkin Cevaplar
Ebubekir Çağlar - (Kayıtlı Kullanıcı) 17.06.2010 15:47:25

Bana selviler neyi hatırlatır bilirmisiniz.Elif olmayı doğru olmayı dürüst konuşmayı.Kalemmde aynıdır.Yazarken bir sorumluluk yükümlülük gerektirir.Çünkü " O kalemle yazmay öğretti." (alak suresi)Ben milliyetçi değilim ama inançlıyım.Lütfen miliyetçiliği nereye inancı nereye koyuyorsunuz.Dinde milliyetçilik yok operasyonunun bir parçası mı bu görüşler.Millyetçilik nasıl şovenist bir algılamaya dönüştürülüyor.
hidayet kocak - (Ziyaretci) 10.12.2009 08:17:46

sayin metin okutan bey cok güzel degerlendirme yapmisiniz,elbette bizimde hatalarimiz oldu türk devleti hata yapmasaydi zaten bu günlere gelmezdik kesin,ama eger müslüman isek eger allahtan korkuyor isek bu hatalar icin bu kadar acimasizca katliyammi yapmak lazim ,bu kadar sehit mi vermek gerekiyordu,bunu baska dillerde söylenmesi olmazniydi,bizim kürt halkiyla bir düsmanligimiz yokki ayrica irkci bir milliyetcilik anlayisi bizde yok zaten ,ben müslümanim diyen irkcilik yapamaz dolayisiylede insanlarimiz hatta yöneticilerimiz kürtte olur türk de ,dediginiz gibi ilerde devletimizin adi degisik de olabilir cünki irak baslangici olmustur orasi merkezi olacak gibi.
Tahsin Levent Sükan - (Kayıtlı Kullanıcı) 9.12.2009 23:05:58

Türkiyede her nedense yıllarca birileri kürt sorunu olduğunu dile getirdiler. Oysa Türkiyede hiç bir zaman Kürt sorunu olmamıştır. Sadece PKK sorunu vardır. Türkiyede kökeni ne olursa olsun her T.C vatandaşının hakları imkanları aynı idi. Zengin Türkler olduğu kadar zengin kürtlerde var. Fakir Türkler olduğu gibi fakir kürtlerde var. Özellikle akdenizden marmaraya kadar bütün kıyı bölgelerimize gidin bakın 5 yıldızlı otellerden tutunda anadolumuzun diğer köşelerine kadar her türlü özel işlerde ve resmi işlerde kürtler söz sahibidirler.Hiç bir Allahın kulu onlara sen kürtsün sana şu işi şu evi bu malı vermem demiyorlar. Hatta kaçak elektriğe kadar doğu ve güneydoğuda kimlerin tükettiğide ortadadır. Oysa benim de şahit olduğum Başkent Ankaranın Beypazarı ilçesinin uruş ve karaşar beldelerine bağlı bir çok Türk köylerinde yollar yapılı değil.Bence AKP iktidarda olduğu sürece taşeron DTP ve sözcülüğünü yaptığı kişi ve zihniyet güçlenmektedir.
Metin Okutan - (Ziyaretci) 8.12.2009 22:08:49

Sayin Hidayet kocak,Önemli olan PKK degil önemli olan Kürthalki ve neyazziki
Bu Kürthalki senin benim gibi Bu Dünyada Yasayan Insanlardir Bu gün Türkiyede
Sayilari belki 20 belki 30 Milyon.Ya hic siz 50 veya 100 YIL sonrayi da
Düssündünüzmü.KürtHalki 7-8 Cocuk Yapiyor,Eger Kürtlere Haklarini Bu gün vermessek yarin TÜRKIYE,NIN Ismi Kürtdistan da olabilir.Ben milliyetci
degilim ama inancliyim bu gün varim yarin yogum sonra bütün insanlar kardesdir neden baris icin de yasamak var iken savas icinde yasayalim bütün
DÜNYADA Insanlar DIN -DIL ve Kültür de HÜR Olsalardi Savas da olmazdi
ALLAH Insanlara AKIL ve FIKIR versin derim Saygilarimla.
Suat Yalız - (Ziyaretci) 8.12.2009 01:01:37

Birşey kaybettiğimiz yok.Sadece belli kayıplar veriyoruz.Siz neticeye bakın Hidayet bey, çok üzülmeyin, yeise de kapılmayın.Daha çok şeyler göreceğiz.Ama neticede Türk milleti ve devleti kazanacaktır.Müsterih olun.
Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.