Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1832
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10230
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2053 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
A.B.D. NİN 100 YILLIK TÜRKİYE SENARYOLARI Mustafa Mete İSKAMOĞLU, 8.08.2014 13:29:55
A.B.D. BAŞKANLARI VE ÜST DÜZEY ASKERİ YETKİLİLERİ.. TÜRK MİLLETİ ve TÜRKİYENİN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ TÜM ALÇAKLIKLARINI BİZİM MİLLETİMİZ İÇ YÜZÜ İLE BİLMEMEKTEDİR. TARİHİMİZ YALANLARLA DOLU, SİYASETİMİZ HAİNLİKLERLE TIKABASA İÇİMİZDEKİ SOYSUZLARIN SATILMIŞLIKLARINI KİMSE TAM ve DOĞRU DÜRÜST BİLMEMEKTE, TÜRK DÜŞMANI, İSLAM DÜŞMANI, İNSAN DÜŞMANI ABD,NİN GERÇEK NİYETİNİ MİLLETİMİZDEN SAKLAYAN SOYSUZ SİYASETÇİLERİN KİM OLDUKLARINI BU MİLLET NEDEN BİLMİYOR NEDEN DOSDOĞRU KONUŞANLAR HEP SUSKUN DURMAKTA. YOKSA EKSERİYETİ SATILMIŞLARIN ELİNDEMİYİZ .. BUNLARIN BU AZİZ MİLLETE TEK TEK DÜRÜSTÇE AÇIKLANMASI ŞART İKEN ASIL KONUŞMASI GEREKENLERE MEYDAN VERİLMİYOR. Mustafa Mete İSLAMOĞLU- Yazar-
Tartışmaya ilişkin Cevaplar
Ziya Nurol - (Ziyaretci) 24.10.2014 11:11:55

ABD nin Kobaniye silah vermesi, Işit petroşü Türkiye üzerinden satıyor demesi, başta Esat olmak üzere bütün terör örgütlerini unutup Işit Işit demesi de sanırım bu planın bir parçası.....
Ziya Nurol
Sait Kalaygı - (Ziyaretci) 28.08.2014 12:43:28

Türkiye her şartta ve durumda iki cepheden her türlü oyunlara maruz kalabilir. Birinci cephe komşuları. İkinci cephe dünya hakimiyetinde önde olan ABD ve Avrupa Ülkeleri ve Rusya. Bu oyunların hedefe varmaması bizim güçlü olmamıza , birlik içinde olmamıza bağlıdır. Ha bir de bu ülkelere kızmanın, bağırmanın bir anlamı da yok. Onlardan dostluk mu bekleyeceğiz? Hayır. Onun için herek yok. Biz işimize bakalım, uyanık olalım ve en önemlisi bizim de bu ülkelerle ilgili planlarımız olsun yahu.
Sait Kalaygı
Salih Ovalık - (Ziyaretci) 21.08.2014 22:18:19

Başta Amerika olmak üzere bugün gelişmiş her ülke Türkiye üzerinde bir emel beslemektedir. Özellikle Avrupa ülkeleri ve Rusya da. Önemli olan emperyalist güçlere imkan tanımamaktır. Gelişip güçlendikçe, bir ve beraberliğimiz artıp güçlendikçe emperyalistlerin iştahları azalır. Gerisi boştur.
Salih ovalık
Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.