Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1831
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10379
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 755
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2046 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
Cukurambar Senaryolari Senem Simsek, 30.07.2008 09:34:11
Dogru okuyorsunuz Cukurambar senaryolari. Turkiye Cumhuriyetine ait ozel bir gazetenin ana basligi. Senaryoyu yazdiranlar ise bu Cumhuriyete talip olmus Cankaya`da tarafsiz olduguna dair yemin eden Cumhurbaskani Abdullah Gul ve hangi tarafta oldugu yillardir bilinen, Turk Hukuku ile de tescillenmis Basbakan Tayyip Erdogan. Sorun cozmek uzere biraraya geldikleri belli. Istanbul`da yeniden alevlenen, her yere sicrama riski yuksek teror problemini mi cozmek icin geldiler biraraya, yoksa Turk Polis Teskilatini daha da gelistirelim bu ayni ayda ikinci saldiri konusunu tartismak icin mi? Yoksa ekonomi batiyor daha saglam cozumler uretelim amaci ile mi toplandilar? AKP milletvekillerinden birisi manti yemek uzere toplandiklarini siddetle savunmus bu ambar senaryosunda. Cukurambar.Halktan 100 er dolar toplayalim dis borc basimizi acti, Kabzimal senaryosu. Su terbiyesiz hakime bak kimi kapatacakmis manti yiyelim kendimize gelelim, Cukurambar Senaryosu. Zaten dis teror yetmiyor ic te huzursuzluk yaratalim Korkuambar imparatorluk senaryosu. Aman beni kullanin drenajlardan akitmayin Kanalizasyon isletmeleri senaryosu. Bugun sesimiz yok gibi ama o vakit geliyor. Bu ambarcilara karsi bizim de bir senaryomuz var. VATAN SANA MINNETTARDIR ve BU CUMHURIYET ILELEBET AYAKTA KALACAKTIR senaryo gibi gorunen gercek ve son hikaye.
Yuce Ataturk
Vatanin bolunmez butunlugunu, Turkiye Cumhuriyetinin asil yapisini ve uzerimizdeki ozbeoz Turk kimligini her ne olursa olsun koruyacagimiza dair sana soz verdik. Bize tehlikenin nasil gelecegini gosteren sendin. Su an onlara karsi guluyoruz ama vakti geldiginde gozun arkanda kalmasin.Ben nasil guzel bir vatana dogduysam ilerideki Turk nesilleri de oyle bir vatana bagimsiz olarak dogacaktir.Turk Sevgi ve Saygilarimla
Dr. Senem Simsek
Tartışmaya ilişkin Cevaplar

Bu Tartışma konusuna henüz bir cevap yazılmamış.

Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.