Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1832
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10785
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2053 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
Haksızlık ve Yolsuzluklar Nevzat KOÇ, 25.02.2008 10:39:06
Her devirde oduğu gibi bugün de, albildiğine haksızlık ve yolsuzluklar devam etmekte, bir kısmı souşturulmakta ve adaletsizlikler giderilmeye çalışılmakta ise de, devlet gücünü elide bulunduranların yarattıkları onca haksız ve suiistimale dönük uygulmalar sonuçsuz kalmakta, sızlanma ve müracaatlardan bir türlü sonuç alınamamaktadır.

Bu ndenle, isteyen belli bir rumuz kullanarak (turkmeclisi.org yetkilileri kim olduğunu bilecek ama kimliği mutlaka gizli tutacak, aksi takdirde güvensizlik ortamında katılım yaratılamaz), uğrtıldığı haksızlıkları, tanık olduğu yada belgeleyebileceği usulsüzlük ve yolsuzlukları yeni açılacak bir sayfada dile getirsin. Site yöneticilerinin belirleyeceği bir şablon dahilinde meydana getirilen haksızlık ve yosuzlukların anormal bir şekilde artacağını düşünüyorum. Bir plan dahilinde (il veya kurum bazında olabilir) tasnif edilen bu bildirimler, gerektiğinde çözüm yada takipiçin kullanılabilecektir.

Böyle büyük bir organizasyonun mümkün olup olamayacağını bilememekle birlikte, olması halinde büyük yankı uyandıracağını ve ilgi toplayacağını düşünüyorum.

Başarı dileklerimle..
Tartışmaya ilişkin Cevaplar

Bu Tartışma konusuna henüz bir cevap yazılmamış.

Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.