Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1832
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10785
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2053 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
İşini Bilir Kişi Şok Gazetesi Halkın Sesi Kaan Özbek HASAN SANCAK, 4.08.2012 23:37:38

İşini Bilir Kişi Şok Gazetesi Halkın Sesi Kaan Özbek


ŞOK GAZETESİ
HALKIN SESİ HABER HATTI
kozbek@abcmedya.com.tr

Samsun Alaçam`dan 56 yaşındaki okurum emekli öğretmen Hasan Sancak bir e-posta yollamış. Aslında uzun süre gündemi meşgul eden ancak sonra nasıl olduysa birden bire rüyalara karışan hikayesini aktarmış. Bir de not eklemiş bana.
``İnşallah gerçekten Halkın Sesi olduğunu ispat edersin´´ diyor.

Neyse, sözü uzatmadan hocamızın sorununu gündeme getirelim. Tüm dünyada milyon dolarlık reklam yatırımları yapan bir içecek firması iddiaya göre Hasan hocanın patentli reklam senaryosunu hasır altı etmiş. Üçü yayınlanmış elli şiir kitabı ve 50 tanesi noter onaylı bin 500 TV reklam senaryosu bulunduğunu söylüyor Hasan hoca, 56 yaşında ve 3 evladını üniversitede okutuyor. Samsun`a bağlı Alaçam`ın Yeşilköy`ünde elli tane büyük baş hayvanın bakıcılığı yaparak geçimini sağlıyor.
``Gerçek Rüyasını (GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOSU) notere onaylatan dünyadaki ilk ve tek kişiyim.Bu rüyam üç büyük şirket tarafından kopyalanmıştır. Kamuoyunda NOTER ONAYLI &8216;RÜYA` ile Rüya Davası olarak bilinen ve bütün ulusal haber ajansları tarafından dünya ve Türkiye`ye flaş olarak duyurulan habere konu olan kişiyim. Davam 2006 yılından bu yana sürüyor. Ancak bilirkişi heyetinin taraflı raporundan dolayı aleyhime sonuçlandı. Mahkeme ve avukat paraları dahil olmak üzere şu anda 2 bin 51,95 TL para cezasına çarptırıldım. Emekli öğretmen maaşımdan binlerce lira ödedim. Konu, Yargıtay`a taşındı. Avukatım Doçentliğe atanınca davalara kendim girdim. Firmanın Türkiye temsilcisi gücünü kullanıp basını susturdu. Bilirkişilerin yazdığı rapor çelişkilerle dolu.Bilirkişi raporu ve verilen cevapların kimsenin tesirinde kalmadan incelenmesini istiyorum. Sizden bilirkişi yasasının yeniden düzenlenmesi için girişimde bulunmanızı rica ediyorum´´ diyor.

Hocamızın iddiaları bunlar! O halde (işini) bilir kişilerden bir yanıt bekliyorum.

TEL:212-285 26 26 FAX: 212-285 22 98HÜR TV ARIYORUM!

TÜRKİYE`DEKİ ULUSAL TELEVİZYONLARIN ADRESLERİNİ ARIYORUM!ŞU ANA KADAR BULAMADIM!İNSANİYET NAMINA, &8216;HÜR, BAĞIMSIZ, ONURLU ULUSAL TELEVİZYONLARIN ADRES, MAİL VE TELEFONLARININ YA DA YERLERİNİN BİLDİRİLMESİNİ RİCA EDİYORUM!


Televizyonculuk; hür, bağımsız ve onurlu olmaktır. Bunlara sahip değilseniz, kesinlikle &8216;TELEVİZYONCU` olamazsınız! Dünyada ve Türkiye`de &8216;HÜR, BAĞIMSIZ, ONURLU, YÜREĞİ YETEN, PARANIN KÖLESİ OLMAYAN BİR ULUSAL TELEVİZYON` arıyorum! Şu ana kadar bulamadım. Eğer böyle biri iseniz, sesime ses veriniz. Bu özellikleri taşımıyorsanız, kesinlikle &8216;TELEVİZYONCU` olamazsınız. Emir alan, haber yapmaktan korkan televizyonları protesto ediyorum. Ne yazık ki benim ülkemde, ulusal &8216;TELEVİZYONLAR` kuşatılmıştır. Özgürce haber yapamamaktadırlar. Onlar, Dolar ve paranın kölesi olmuşlardır. HÜRRİYET YOLUNDA EMEK VEREN, VERECEK OLAN BÜTÜN YÜREKLİ GAZETECİLERE, TELEVİZYONCULARA VE BASIN MENSUPLARINA ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

TEŞEKKÜR

Yüce Allah, sizden razı olsun.
Kaleminizi,yüreğinizi,bahtınızı açık etsin.
Türkiye`de ilk defa gazetelerin ve televizyonların yapmaya cesaret edemediği haberimi kamuoyuna siz duyurdunuz.Hür,bağımsız ve onurlu haerciliğin öncüsü olduunz.
Saygılarımla.


Taraflı rapor yazdı-gerçekten bilirkişi
İnşallah cevap verir-(işini) bilir kişi


HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
TEL: 0362&8211;621 27 79
0506&8211;2730465 (Öğretmen Hattı)
E-mail: noteronayliruya55@yahoo.com.tr
Yeni Cami Mah. Bafra Cad.4.Sok No 11
55800-ALAÇAM-SAMSUN

Tartışmaya ilişkin Cevaplar

Bu Tartışma konusuna henüz bir cevap yazılmamış.

Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.