Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtlı toplam kullanıcı: 1789
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayısı: 8077
Açılan toplam Tartışma konusu sayısı: 233
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayısı: 752
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 1999 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
KABADAYILIK GALIBA BÖYLE OLUYOR DAHA HALA ;EN AZ 3 COCUK ISTEDIM DIYOR: hidayet kocak, 26.5.2010 21:03:36
elbette cogalmamiz lazim bunu herkes her basbakan ister,ama lütfen memleketimizin sokaklarina bir bakalim ,dogru dürüst avrupali gibi bir büyük fabrikamiz bile yokken daha halaa en az 3 cocuk isterim diyor,ve kimse kilini kipirdatmiyor,kimse bu yanlistir demiyor, korkuyorlar galiba
kasimpasada yetismisya ,bu gün türkiyede akilli basli ne kadar is yerimiz var ki,sokaklar mendil satanlarla dolu hirsiz yankesici pek cok hic kimse kimseye güvenmiyor ya hirsizsa diye ,ülkemizin hatta dünyamizin en büyük proplemi plansiz cogalmadir diyor ,sayin demirel,cok dogru bir söz,bu plansiz cogalmak önemli degil demeyin sakincok önemli is as yoksa senin elindeki ekmegin yarisini alirlar elinden ac kalirsin o zaman,bu kavgalarin basinda issizlik gelir bir delikanlinin isi yoksa basi bos sokakta dolasiyorsa bir bela ile döner eve de degil hapishaneye döner,akilli cogalmaliyz egitimli sanat sahibi dlini dinini töresini bilen genclerle büyümeliyiz cogalmaliyiz ,basi bos cogalmakmi asla ve asla ,yanlistir,basi bos cogalirsak bir taraftanda azaltmaya baslariz gerisin geriye ya daglarda öldürerek yada hapishaneye doldurarak ,akilica cogalacagiz gücüne göre cocuk sayisini aile ler belirleyeceklerdir ,diyen yok korkuyorlar herhalde.
Tartışmaya ilişkin Cevaplar

Bu Tartışma konusuna henüz bir cevap yazılmamış.

Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.