Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1824
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 8965
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 235
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 754
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2016 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
PKK=ASALA HAKAN ERZURUMLU, 8.3.2008 14:26:21
PKK=ASALA Hakan ERZURUMLU, 07.03.2008 14:20:04
Güzel Türkiyemin güzel insanları bir şeye dikkatinizi çekmek istiyorum. Bizim en üst düzey devlet yetkililerimiz bile Türkiyemizde Kürt Sorunu vardır. Demeye başladı. Gerçekten bizim kürt sorunumuz varmıdır? Elbetteki yoktur. Asla da olmadı, olmayacaktır.
pkk terör örgütünün elebaşlarının, yandaşlarının, destek ve yatakcılarının, sözde militanlarının tamamına yakını (iddia ediyorum 99` u) ERMENİ dir. Asala terör örgütü ile pkk aradında derin ilişkiler vardır. Bunu sade vatandaş olarak ben anlayabiliyorsam devlet büyüklerimizin ve yetkili istihbarat teşkilatlarımızında bu olaylardan elbet haberi vardır.
İspatı çok basittir.
Meclisteki grubu bulunan bir parti mensuplarının gerçek kimliklerini açıklamaları yeterlidir. Kimin Türk, Kimin Kürt ve kimin ermeni olduğu hemen açığa çıkacaktır.
Ben diyorum ki; sapla samanı birbirinden ayırma vakti gelmiştir. Geç olmadan buna devletimiz müdahale etmelidir. Mesela; sırf pkk=asala ilişkisi yüzünden dahi ermenistana savaş ilan edebiliriz.
Her devlette her millette iyiler olduğu kadar çok azınlıkta da olsa cahil, satılmış, kandırılmış insanlarda vardır. Ben Türk` üm üst kimliğimde alt kimliğimde ruhumda bedenimde Türk. Irkımda kanımda canımda Türk. Türk insanı içerisinde vatanına ihanet eden yokmudur?? Vardır. Şerefsiz insan hangi ırktan olursa olsun şerefsizdir.
Şunu gelin hep birlikte tespit edelim. Pkk= Kürtler asla değildir. Ben Erzurumluyum, Erzurumda doğdum Erzurumda büyüdüm ve inşallah burada öleceğim. Dedimya ben TÜRKÜM. Çevremde çok kürt arkadaşım var. Erzurumun güneydoğuya doğru olan tamamı kürt olan ilçeleri, köyler beldeleri vardır. İnanıyor ve teyit ediyorum ki; bir avuç satılmış insandan başka pkk ya destek veren kürt yoktur.
Kürt kardeşlerimiz artık Allah canımızı alsada bu lekeden kurtulsak diyorlar. Hakkatte böyledir. Kürt bir komşumun ifadesi aynen şöyle, ``televizyonda izlediğim askere kurşun sıkanlar eğer kürt ise ben kürt değilim arkadaş´´ evet. Evet. Evet. aynen kürt arkadaşların ifadeleri böyle. Bölücülerin tamamına yakını ermenidir. Bu böyledir. Ben sadece bu siteye giren güzel insanlara bu yönde bilgi vermek istedim. Yayınlanırsa teşekkür ederim.

Tartışmaya ilişkin Cevaplar
Ertugrul Çelikdin - (Ziyaretci) 14.3.2008 13:25:50

PKK içerisinde Ermeni olduğu gerçek bir vakadır. Ancak belirtmek gerekir ki bu rakam 90 değildir. Asala- PKK arası ilişkiye bakacak olursak, ortak düşmana sahip olmaları nedeniyle ilişkide olmaları gayet normaldir. Ancak ciddi bir girişiklik aralarında yoktur. Nedeni ise Ermeniler ile Kürtler arasında var olan tarihten gelen sorunlardır. Tehçirden önce Ermenilerin yaptıkları katliamlarda insanların ırklerına değil dinlerine baktıkları için Kürtlerede saldırmışlardır.
İkinci bir girişikliği engelleyen neden ise aralarında var olan gizli toprak gavgasıdır. PKK ve Asalanın istediği topraklar çakışmaktadır. Bu nedenle ciddi bir girişiklik olması mümkün olamaz. Asıl dikkat edilmesi gereken konu PKK içerisinde var olan, Semitiklerdir. Bugün derin bir araştırmayla incelenirse görülecektir ki Kandil Dağı ateşe tapan Yahudilerin eski toplanma yeridir. Yani museviliği benimsememiş, ancak Irkının üstün olduğuna inanan Semitiklerin merkezidir. PKK`nın merkezide burasıdır.
ALİ SOYLU - (Ziyaretci) 8.3.2008 17:57:21

PKK silahlı saldırılarına ASALA faaliyetlerine Fransa`daki hava alanı baskınından sonra son vermesinden başlamıştır.Elçilerimizi şehit eden ASALA son havaalanı baskını ile prestij kaybedince Ermeni komitacıları PKK yı devreye sokmuştur.
Bu gün PKK`nın üst yönetiminde bulunanların çoğu Ermenidir. Ermeni lobilerinin her yerde PKK`nın desteklenmesi için aldıkları karararlar artık bilinmektedir. Avrupa`da PKK`nin çok fazla güç ve destek almasının nedenlerinden biri uyuşturucu ticareti ise bir diğeri yine Ermenilerdir.
Kahraman Silahlı Kuvvetlerimizin Irak`ın kuzeyine yaptığı hava saldırılarından sonra bir kısım PKKlılar Ermenistan`a ve Ermeni işgali altındaki Karabağ`a yerleştirilmiştir.
Ermenilerin PKK`yı desteklemelerinin iki nedeni vardır. Birincisi Türk düşmanlığı. İkincisi ise Kürtlerin eskaza Güneydoğu`da bir devlet kurmaları halinde bir kaç sene içinde bu yeri Ermenistan yapmaktır.
Erzurumlu`nun dediği yüzde yüz doğru.PKK demek ASALA demektir.
Ali Soylu
Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.