Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1832
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10787
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2053 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
sataşmaya cevap (gec bir cevap ama geç goruldugu icin) Güneş Alp, 25.09.2008 14:57:36
http://www.doguturkistan.net/modules.php?name=News&file=article&sid=653
adresli web sitesinde Tugrul Türkeş`in bir yazısı yayınlanmış. Neden burada buna yorum yapiyorsun diye sorulabilir, cevabı ise basit... Burası Türk halkina uygulanan "uyutma politikası"na karşı gelebilecegimiz bir platform ve Tuğrul bey de senelerdir yanlış pazarlama ile bu uyutma politikasını güdenlerden biri. Yazıda karşı geldiği kisi ise bu platforma yakışır bir şekilde her zaman "gerçekleri gör, uyan ve hareket et" misyonunu kazandırmaya çalışanlardan, dolayısıyla bu yorum bu platforma cok uygun diye dusunuyorum.
Yazısında Tugrul bey; "Başbuğ devlet sırlarını başıbozuklarla paylaşmamamıştır" demiş, haklıdır. Bundan 10 sene önce Bilkent Ankuva Alışveriş Merkezindeki yürüyen merdivenlerden çocuklar gibi şen bir şekilde zıplayarak inen birisi ile paylaşmamıştır mutlaka, ve bundan dolayıdır ki Tuğrul Türkeş`in babasının hayatı hakkında bir şey bilmemesi doğaldır. Sırf siyaset olsun diye laf söylemesidir garip olan...

Eğer baba hünerini oğluna göstermiş ise ayakkabıcılık mesleği babadan oğula geçebilir, ama siyasetin babadan oğula geçmesi nasil bir anlayıştır ben hic anlamadım. Benim bildiğim "Baba-Oğul-Kutsal Ruh" hicbir zaman halkımızın inanışında ya da yaşayısında olmamıştır.

Asıl sen uyuyorsun, Baba-Oğul-Kutsal Para çoktan milletimize sindi diyorsanız, hadi tüm doktor çocukları doktor, tüm politikacı cocukları politikacı olsun, ben de daha iyi bir iş yapabilirim böylece, babam sağolsun...uyanın artıkkk uyanın ve "bugun ayakkabı satma - yarın ülkeyi satma politikası" çerçevesinde imaj pazarlama yöntemi ile siyaset yapanlara, gelecegimizi yozlaştıranlara, onların dediklerine ve yaptıklarına lutfen artık DUR deyin, SENİN BURADA İŞİN NE deyin!!! MHP`ye de boyle secici oldukları icin tebriklerinizi iletin!

Tartışmaya ilişkin Cevaplar
Yusuf Aktepe - (Ziyaretci) 27.09.2008 23:43:41

Savaş bey ben konuyu biliyorum.Bilmesi gerekenler de biliyor.Konu tamamen kıskançlık.Bu güzel sitede bu şahsın isminin geçmesi bile yanlış.Bu şahıs artık localarda grup s. anlatıyordur zaten,fikir sitelerinde lütfen böyle isimler geçmesin.saygılarımla.
Yusuf Aktepe
Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.