Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtlı toplam kullanıcı: 1789
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayısı: 8083
Açılan toplam Tartışma konusu sayısı: 233
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayısı: 752
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 1999 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
Tunceli Ergenekonu ve Ermenilik Ali Turan Sert, 30.8.2011 18:50:20
Son yıllarda ortaya ordu içine sızmış Ermeni komitacıların torunları ve yetiştirdikleri subaylar (Ergenekoncular) ile ilgili davaları hepiniz izliyorsunuzdur. Perinçek; Öcalan, Çölaşan, Eruygur gibi isimlere hepimiz aşinayız. Maalesef devletimiz ve ordumuz içine sonradan alevi olmuş bazı Ermeni unsurlar (Ergenekoncular) sızdırılarak sürekli darbe tamtamları çalımak suretiyle Türkiye her zaman istikrarsız ve güçsüz tutulmaya çalışılmıştır. Bunları iyi tanımak gerekir.

Nedim Şener ve Ahmet Şık gazeteci mi? Peki hangi gazetecilik başarılarına imza atmışlar? Kendimizi kandırmayalım. Onlar Tunceli Ergenekonunun propaganda kanadının yazarlarıdır ve bu yüzdein yargılanıyorlar.

Savcıların Tunceli Ergenekonuna yönelik olarak başlattığı bu operasyonlar Türk Tarihinin en büyük temizlik harekatıdır ve sonuna kadar devam edecektir. Yıllarca Türk Ordusu masona, ermeniye, teröriste açık ama müslüman türk evladına kapalı kalmıştır. Bu mason, ermeni ve teröristler de yıllarca gençlerimizi birbirine kırdırarak sonrasında darbe ortamı yaratıp ülkeyi karıştırmışlar ve istedikleri kişyileri asmış, istediklerine de işkenceler yapmışlardır.

Tunceli Ergenekonu bir terör, darbe ve işkence örgütüdür. Tüm birimleri tasfiye edilene kadar devletin ve milletin bu hücrelerle savaşı devam edecektir!


Tartışmaya ilişkin Cevaplar
Sedat Han - (Ziyaretci) 5.9.2011 20:13:38Böyle bir düşüncenin bu sitede yer almasını yadırgadığımı söylemek zorundayım Bilinçli ve Kötü amaçlı olarak Adını Türkler için kutsal olan Ergenekondan efsanesinden alan bir davanın Yüce Türk milletine karşı yürütülen dış kaynaklı bir operasyon olduğunu görmemek basiretsizliğin ta kendisidir . Bu dava sapla samanın birbirine karıştırılarak yurtsever ve milliyetçi seslerin susturulmasına ve insanlarımızın kafasını karıştırmaya yönelik Amerika ve ortağı F.G.Senaryosudur
Savaş Demirci - (Ziyaretci) 3.9.2011 23:48:08

Bu anlamsız itham enteresan. Demekki bu şekilde savunuluyor.Ancak savunma şekli çok dikkat çekici...Türkçü bir yaklaşımla yargılanlar kötüleniyor.Eee ne diyelim.Neyin ne olduğu iileride ortaya çıkar.Ben bu konuda ne lehte ne de aleyhte bir yargı taşımıyorum.Ancak öyle her denilene inanmamak gerekir. İnanılırsa sayın Cumhurbaşkanımıza ve başbakanımıza kökenleri ile ilgili söylenenleri de ciddiye almak lazım.Ve beklemek lazım yargı kararını.
Savaş Demirci
Ali Kılıç - (Ziyaretci) 31.8.2011 13:52:48

Ali beyin elinde kanıtı olması lazım ya da ortada bir kanıt...Ergenekoncular deyip bunları ermeni diye vasıflandırmak öyle kolay olmamalı.Çok gayri ciddi bir yazı ve bu yazının Türkmeclisi sitesinde yer almasını da doğrusu yadırgadım.
Ali Kılıç
Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.