Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1831
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10379
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 755
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2046 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
Yorumsuz Senem Simsek, 4.08.2008 16:16:57
Vermis oldugum ciddi bir soz nedeni ile bu kez yorum yapmadan yazacagim. Ama yazi o kadar komik ki yorumu dahi yersiz. Zavalli...
Iran Disisleri Bakani Manucehr Mottaki Turkiye icin iki kez arabuluculuga soyunmus. Madem haddimizi de asabiliyoruz artik ulkenizdeki Avrupa Birligi 6.Cerceve Demokrasi ve Insan haklari yetmisinci gonderdikleri ve acmak zorunda kaldiginiz paket programa gore oturun Ermenistan ile aranizi bulalim ve sonra Kibris icin araya girelim. Turk Disisleri Bakani, guclu ekonomist Ali Babacan cok sasirmis bu curete?
Ataturk`un cizdigi ,dunyaya kabul ettirdigi Misak-i Milli Anadolu sinirlarini Ortadogu olarak kabul eden kesim, bugune kadar sesini cikartmayan kesim bugun sizi Iran`da yonetir kedisine yarari olamayacak Afrika`da.Lafla peynir gemisi yurumuyor anladim 34 yasimda.Bugune kadar sucluyu hep disarida aradim.Ama suclu bana bugunleri verenler! Lafla Cumhuriyet de onur da Turkun gurur da korunmaz.Biraz daha icraat desek nasil olacak?
Dr. Senem Simsek
Tartışmaya ilişkin Cevaplar

Bu Tartışma konusuna henüz bir cevap yazılmamış.

Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.