Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1828
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 9407
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 755
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2032 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
YÜZDE ON BARAJI KALKMALI MI? Sahir Gülmez, 10.09.2011 15:42:31
Yüzde on barajı kalkmamalı.Bu demokrasiye ters bir durumdur diyenler var.Hayır kalkmasın istikrar gerekir diyen var. BDP lilerin işine gelir diyenler var.Siz ne diyorsunuz?
Sahir Gülmez
Tartışmaya ilişkin Cevaplar
MEHMET ALİ ŞAHİN - (Ziyaretci) 14.11.2011 17:31:41

BENCE KALKMALI BDP YE YARAR DİYENLER SİYASİ KAMPLAŞMAYI BÖLGESEL KAMAPLAŞMA HALİNE GETİRENLER DİĞER PARTİLERİN BÖLGEDE SİYASET ALANINI DARALTARAK COK TA İSTEMEDİKLERİ BİR DURUMDAN 10 BARAJINDAN ARTIK FAYDALANIR OLDULAR BUNUN İÇİN BÖLGESEL BARAJLA İKİ TURLU SEÇİMLER HEM İSTİKRAR HEMDE KATILIMCI BİR SEÇİM YAPILMASI SAĞLANABİLİR. SAYIN MEHMET ŞANDIR BARAJ KORKUSUYLA BÖYLE SÖYLEME İHTİMALİ YOKTUR. MUHTEMELEN PARTİMİZİN VE AKEDEMİSYENELERİ BÖLGEDE YAPTIĞI İNCELEMELER BARAJIN BÖLGE İNSANINI İKİ KÖTÜDEN BİRİNE MAHKUM ETTİĞİNİ GÖRDÜKLERİNDEN OLABİLİR.
Mehmet Yıldız - (Ziyaretci) 10.09.2011 15:47:41

Ben geçenlerde bir programda MHP sözcüsü Mehmet Şandır`ın konuşmasını dinledim.O da barajın kalkmasını istiyor. Bunlarda baraj korkusumu var? Yoksa akp yi tenkit için mi böyle konuştu?Anlayamadım.Mehmet Yıldız
Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.